admin

Rodzinne kolędowanie.

Dnia 18. o1. 2019 r. w naszej Placówce, jak co roku, odbyło się uroczyste spotkanie
z rodzicami i opiekunami naszych uczestników. Goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe, wspólnie porozmawiać i pokolędować.

Wspólne kolędowanie.

Dnia 07. 01. 2019 r. po raz pierwszy gościliśmy w Domu Dziennego Pobytu
dla Seniorów działającym przy Kościele Parafialnym w Dukli. W miłej atmosferze nasi Uczestnicy wraz z seniorami kolędowali oraz zjedli ciasto i wypili kawę. Po części integracyjnej gospodarze zaoferowali nam zwiedzanie Kościoła, opowiadając historyczne ciekawostki na jego temat.

 

Spotkanie opłatkowe.

Dnia 20. 12. 2018 r. w naszej Placówce odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne.
W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Dukli-Pan Andrzej Bytnar, sekretarz gminy – Pani Halina Cycak, skarbnik –Pani Jolanta Bik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dukli- Pan Mariusz Folcik, sołtys i radny Cergowej -Pan Adam Faustus wraz z małżonką,  Dyrektor Ośrodka Kultury w Dukli – Pani Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Pani Danuta Kosiba oraz delegacja z MOPS w Dukli, z Panią dyrektor Małgorzatą Bielec na czele.
Uroczystą modlitwę odmówił oraz opłatki pobłogosławił ks. Arkadiusz Wojnicki.
Po przywitaniu gości przez p. dyrektor Bogumiłę Dymek-Urynowicz, zebrani obejrzeli przedstawienie o tematyce świątecznej, następnie podzielono się opłatkiem
i przystąpiono do spożywania potraw wigilijnych. Spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie.

Życzenie świąteczne.

Teatrzyk.

Dnia 12. 12. 2018 r. w naszej Placówce gościł teatrzyk kukiełkowy z Nowego Sącza z przedstawieniem „Bajka o szczęściu”.

Mikołajki.

Dnia 5. 12. 2018 r. naszych Uczestników odwiedził długo i niecierpliwie wyczekiwany Mikołaj z całym mnóstwem prezentów.

Przedstawienie w przedszkolu.

Dnia 30. 11. 2018 r. nasi uczestnicy zostali zaproszeniu do Przedszkola Gminnego
w Dukli na uroczystą akademię- „Od małego przedszkolaka do Wielkiego Polaka”, zorganizowaną z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zabawa w Wolicy.

Dnia 26. 11. 2018 r. nasi Uczestnicy wraz z przyjaciółmi ze Środowiskowych Domów Samopomocy z Leska, Zagórza, Dynowa i Nowosiółek wzięli udział w integracyjnej zabawie andrzejkowej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wolicy.

 

Róża Polska

Róża Polska
Dnia 21. 11. 2018 r. nasi Uczestnicy wzięli udział w widowisku teatralnym w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Jasionce pt. „Róża Polska”. Przedstawienie odbyło się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli i upamiętniało setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Tropem wilka, rysia i niedźwiedzia …

Dnia 15. 11. 2018 r. odbyła się druga część warsztatów przyrodniczych zorganizowanych przez Magurski Park Narodowy. Tym razem prowadzący przybliżył tropy i ślady dzikich ssaków żyjących na terenie Polski. Podczas warsztatów nasi uczestnicy mogli posłuchać nagrań odgłosów wielu zwierząt oraz zobaczyć elementy
ich szkieletów i wysłuchać ciekawych opowieści związanych z ich trybem życia. Pokaz połączony był z częścią praktyczną, podczas której uczestnicy wykonali odlewy łap wybranych zwierząt.

Kalendarz

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031